Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cg. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cg. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 3 sierpnia 2010

To jakiś żart?

Może to jest żart, ale mnie wcale nie śmieszy. Dzisiaj cg została: nie kto inny jak Callie.stardoll.!
Tak, adminka. Czy to jest sprawiedliwe? Według mnie to nie!
Co o tym sądzicie?