Pokazywanie postów oznaczonych etykietą otto. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą otto. Pokaż wszystkie posty

sobota, 4 września 2010

Nowe OTTO !

Już jest nowa kolekcja Otto. Jest niedroga, większość rzeczy jest nie dla ss, a rzeczy jest dużo. Myślę że warto zajrzeć ; ). Ja jeszcze nic nie kupiłam, ale Was zapraszam :