Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nowości. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nowości. Pokaż wszystkie posty

piątek, 13 sierpnia 2010

Nowy sklep ; ) .

Już pojawił się nowy sklep w starplazie, o którym wcześniej pisałam. Rzeczy są tam bardzo tanie ; ). Podoba wam się ten sklep?

  
Jaką kolekcje przypomina wam zaznaczona koszulka ;D ?

czwartek, 12 sierpnia 2010

czwartek, 5 sierpnia 2010

Nowy sklep

Na stardoll za niedługo pojawi się nowy sklep Sunny Bunny ; ) .Podoba się wam ? . Mi najbardziej podobają się soczewki i białe okulary (:

piątek, 30 lipca 2010

Prezent

Teraz lalki nie ss za zakup stardolarów dostają prezenty :
- 400 sd. -1 prezent .
- 1000 sd. - 2 prezenty .
- 4000 sd. - 4 prezenty .
Moim zdanie to się nie opłaca. Tzn. jak już ktoś kupuje to fajnie ale żeby tylko dostać prezent ;D ?! .