news from world stardoll
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
nowości
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
nowości
.
Pokaż wszystkie posty
piątek, 13 sierpnia 2010
Nowy sklep ; ) .
Już pojawił się nowy sklep w starplazie, o którym wcześniej pisałam. Rzeczy są tam bardzo tanie ; ). Podoba wam się ten sklep?
Jaką kolekcje przypomina wam zaznaczona koszulka ;D ?
czwartek, 12 sierpnia 2010
Nowy sklep
Na stardoll za niedługo pojawi się sklep identiTee - czyli sklep z bluzkami ; D .
czwartek, 5 sierpnia 2010
Nowy sklep
Na stardoll za niedługo pojawi się nowy sklep Sunny Bunny ; ) .Podoba się wam ? . Mi najbardziej podobają się soczewki i białe okulary (:
piątek, 30 lipca 2010
Prezent
Teraz lalki nie ss za zakup stardolarów dostają prezenty :
- 400 sd. -1 prezent .
- 1000 sd. - 2 prezenty .
- 4000 sd. - 4 prezenty .
Moim zdanie to się nie opłaca. Tzn. jak już ktoś kupuje to fajnie ale żeby tylko dostać prezent ;D ?! .
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)