piątek, 30 lipca 2010

Nowa lalka dla ss

Na stardoll pojawiła się nowa ubieranka dla ss - Mary-Elizabeth Winstead. Na co zwróciłam uwagę ? . Piękne czerwone buty. Podobają się wam ; ) . ?

Hmm . . widzicie różnice ?

Co się dzieje z adminem to nie w porządku ! Pierwsza torebka pojawiła się dzisiaj w starplazie kosztuje 7 sd. i jest dla ss. Drugą torebkę kupiłam nie cały miesiąc temu. Jest za 5 sd i nie była dla ss. To nie sprawiedliwe.

Tak samo było z naszyjnikiem. Pierwszy ( taki sam jak drugi ) naszyjnik " StardollTv " kosztował 5 sd. nie był dla ss. Drugi 12 sd dla ss.; /

Prezent

Teraz lalki nie ss za zakup stardolarów dostają prezenty :
- 400 sd. -1 prezent .
- 1000 sd. - 2 prezenty .
- 4000 sd. - 4 prezenty .
Moim zdanie to się nie opłaca. Tzn. jak już ktoś kupuje to fajnie ale żeby tylko dostać prezent ;D ?! .

To już ; ) .

Już jest 70 milionów uczestników ! Admin się postarał bo rzeczy są przepiękne ! :D Może z wyjątkiem tej bluzki ; ) . Ciekawe czy jeszcze coś przygotują - jak myślicie ? .
I jak ? .; DD .

torebka HB

W starplazie jest już nowa torebka Hot Buys. Mi się ona bardzo podoba, nawet w realu mam prawie identyczną;)

już jest

już jest 70 milionów uczestników. Jak na razie nic nie dostałam, może później coś dadzą.

czwartek, 29 lipca 2010

plakat

1 . Wchodzimy na www.facebooksurfing.info
2 . W okienko wpisujemy www.stardoll.com
3 . Logujemy się
4 . Plakat czeka koło szafy.