wtorek, 31 sierpnia 2010

Cos nowego???

Admini wprowadzają na stardoll chyba coś nowego, bo oto taki komunikat mi się pojawił.

Przepraszam .

Przepraszam za moją długa nie obecność. Od dziś będę pisała notki co dziennie. ; )




Ada .

niedziela, 29 sierpnia 2010

Czy ja mam zamknąc bloga???

Nikt nic nie pisze pod postami, żadna redaktorka nic nie pisze! Co to ma znaczyć? W ankiecie udzieliła się tylko 1 osoba i to z odpowiedzią ,że nie. Wiem, że to jest złośliwie:( Jak napisałam, że jestem w szpitalu, to nikt się mnie nawet nie zapytał co mi jest. Za co mnie tak bardzo nie lubicie? Czy mam zamknąć bloga?

piątek, 27 sierpnia 2010

Stardoll and the city

Ubrania są śliczne, ale ceny? DROGO!!! I tylko dla ss;(  Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego jedna lalka jest pusta???

Coś dla fanów zmierzchu;)

Znalazłam dzisiaj dwie fajne parodie zmierzchu i  księżyc w nowiu. A oto linki:
zmierzch  twilight
księżyc w nowiu
wg mnie są świetne;***
edit: jeśli ktoś zna link do parodii zaćmienia od hillywood z polskimi napisami niech mi wyśle plisss

Już jestem + spoiler

Już jestem w domu;) I prawdopodobnie nie będe pisała przez kilka dni, bo chcę trochę odpocząc. A jutro mam wesele ( nie moje jbc, ;p )
Dołączam dzisiejsze spoilery. Robiłam chyba z pół godziny;)

środa, 25 sierpnia 2010

Nudy

na stardoll nudy, to co mi szkodzi jak dodam moją fotkę którą ostatnio sobie cyknęłam?
Tylko proszę się nie śmiać;) Tylko trochę rozmazane;(